Всесвітній День Землі

Дата: 22.04.2023 15:43

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Вчителями початкових класів - Градусовою М.Ю., Івановою М.М. та Ізбаш Т.С. було проведено виховні заходи, присвячені цій події.