Увага! Електронні земельні торги

Дата: 28.04.2023 15:00

Великоплосківська сільська рада запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі електронного аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Роздільнянського району Одеської області.

Торги відбудуться  04 травня 2023 року та 05 травня 2023 року

Для участі у земельних торгах необхідно зареєструватися на сайті, через який можна подати заявку на участь у торгах та сплатити гарантійний та реєстраційний внески на рахунки електронного майданчика. Також на сторінці лоту можна ознайомитись з текстом договору оренди,  який укладатиметься за результатами земельних торгів за кожним лотом.

Більш детальну інформацію про торги можна отримати у організатора.

Аукціон створено за допомогою електронного майданчика zas.