Чорнобильська трагедія. Тематичні заходи у Великоплосківському ОЗО-ліцеї

Дата: 26.04.2023 15:05

Сьогодні ми згадуємо про страшну трагедію Чорнобиля. Семидєтнова Дар'я і Крецу Дар'я під керівництвом Крецу Олени Петрівни підготували відеопроєкти до цієї події.

Шкільний бібліотекар Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала у бібліотеці виставку та виготовляла з учнями середньої та старшої школи  янголів пам'яті загиблих у Чорнобилі.

Соколова Наталія Павлівна провела з учнями 1 класу виховну годину, присвячену Чорнобильській катастрофі. Діти  переглянули мультфільм на цю тему та деякі світлини.

Кожанова Ольга Василівна  провела класну годину " Чорнобиль- біль і пам'ять". Діти дізналися цікаві факти, передивлялися відео та  робили витинанки , розглядали лепбук, який був зроблений раніше. На уроці технології, з Людмилою Василівною,  вони робили поробку присвячену  цьому дню.

Субботіна Олена Борисівна  обговорила з учнями  класу події Чорнобиля та допомогла дітям підготувати тематичні буклети.

Кравцова Галина Петрівна провела з учнями розвивальне заняття за  подіями квітня 1986 року

Фото без описуФото без опису  Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису