Пільгове перевезення

Дата: 26.04.2023 12:34

*Великоплосківська сільська рада повідомляє*

Відповідно до рішення виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради від 26.01.2022 №5 «Про організацію проїзду пільгових категорій громадян у пасажирському транспорті загального користування на території Великоплосківської сільської ради», повідомляємо про перелік категорій осіб, яким надано право на пільговий проїзд у громадському транспорті на території Великоплосківської громади.

Особи, яким право пільгового проїзду надано на рівні держави:
• учасники бойових дій та особи прирівняні до них;
• реабілітовані особи;
• постраждалі учасники Революції гідності;
• особи з інвалідністю внаслідок війни та особи прирівняні до них;
• особи, які супроводжують особу з інвалідністю внаслідок війни І групи;
• громадяни, віднесені до І категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; громадяни-учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, які належать до ІІ категорії; діти, яким встановлено інвалідність внаслідок аварії на ЧАЕС;
• особи з інвалідністю І та ІІ групи; діти з інвалідністю; особи, що супроводжують осіб з інвалідністю І групи;
• військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок бойових дій, учасники бойових дій та прирівняні до них особи, батьки військовослужбовців, які загинули, померли або зникли безвісти під час військової служби;
• діти з багатодітних сімей;
• колишні неповнолітні в'язні концентраційних таборів, гетто, місць примусового тримання; колишні малолітні в'язні концтаборів, гетто, місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю.

Додаткові пільги на пільговий проїзд, які надає Великоплосківська сільська рада:
• пенсіонерам за віком;
• дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Затверджені рішенням виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради додаткові пільги стосуються мешканців Великоплосківської громади та внутрішньо переміщених осіб, взятих на облік.