Дата: 26.04.2023 08:50

За підтримки Юнісеф Україна в квітні 2022 року було започатковано проект «Коло Турботи», щоб захистити, підтримати та відновити найцінніше ментальне здоров’я родин, які мають дітей найніжнішого віку від 0-6 років.

Від того часу нашою командою за допомогою провідних національних та світових фахівців, на основі доказових знань з нейрофізіології, вікової психології, теорії прив’язаності, дитячої психології, розроблено освітній курс з технік психологічної допомоги: «Психологічна допомога дітям та батькам при гострій травмі. Профілактика ПТСР».

Запрошуємо прийняти участь в семінарі-практикумі «Коло турботи. Взаємодія навчального закладу та родини» для спеціалістів соціальної та освітньої сфери, що відбудеться в онлайн форматі 26.04.2023 року з 14:00-16:00

Реєстрація учасників за посиланням: https://rebrand.ly/0odz7xp.

Додаткову інформацію можна отримати: Центр соціального лідерства, ГО контактна особа: Гліб Лісовський, координатор освітньої платформи проекту

Контактний номер телефону : (050) 388 61 88