Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім!

Дата: 21.04.2023 12:30

У Тростянецькому СБК спільно з бібліотекою  з учнями 3-4 класів  відбулася виховна година до Міжнародного дня Землі: "Щоб земля була у квітах, бережіть природу, діти" Під час бесіди діти дізналися про походження цього свята, розглянули екологічні проблеми людства і їх наслідки, визначили поради, які допоможуть зберегти природу планети. Дали відповіді на запитання вікторини «Наша планета Земля» За допомогою моделюючої вправи «Якою я хочу бачити нашу планету» , учні сформулювали низку добрих правил щодо збереження природних ресурсів. Вихованці активно прийняли участь у конкурсі малюнків на тему: "Збережемо планету разом!"