Мінсоцполітики та Міноборони України успішно реалізували пілотування програми декомпресії та соціальної підтримки для військовослужбовців і їхніх близьких

Дата: 19.04.2023 11:15

Міністерство соціальної політики України, спільно з Міністерством оборони України, успішно здійснили пілотування програми соціального відновлення військовослужбовців та їх близьких.

Перші 40 військовослужбовців, разом зі своїми рідними (дружинами/чоловіками, партнерками/партнерами, дітьми), долучилися до участі в програмі.

Команда фахівців проєкту сформована з цивільних і військових психологів, соціальних педагогів, кейс-менеджерів, юристів та фізіотерапевтів. Головним завданням спеціалістів було сприяти фізичному та психологічному відновленню учасників, налагодженню взаєморозуміння між військовими та їхніми близькими, адаптації до цивільного життя.

Відгуки учасників програми та звіти членів робочої групи, профільних спеціалістів засвідчили успішність пілотування проєкту, що дозволяє масштабувати програму, розвинути її реалізацію та забезпечити доступність до зазначених послуг на всій території країни.