ID-картку можливо оформити незалежно від місця реєстрації

Дата: 19.04.2023 16:25

Міграційна служба Одеської області нагадує, що ID-картку можна оформити НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

Це означає, що кожен громадянин України може оформити ID-картку вперше або взамін старого паспорта зразка 1994 року у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби Одещини НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

Нагадаємо, послуга з оформлення ID-картки вперше при досягненні 14 років є БЕЗКОШТОВНОЮ.

До уваги, діти при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт і номер платника податків, витративши до15 хвилин часу на заповнення заяви, ця послуга також є БЕЗКОШТОВНОЮ.

На сьогодні, попри складні умови воєнного стану адміністративні послуги доступні в усіх 38 підрозділах Міграційної служби Одещини. Тож оформити або відновити втрачені паспортні документи можна у будь-якому підрозділі служби НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації. Крім того, можна одночасно оформлювати ID-картку і закордонний паспорт.