Здоров'я - найбільше багатство людини. Здоровий спосіб життя закладає фундамент гарного самопочуття, зміцнює захисні сили організму та розкриває його потенційні можливості

Дата: 19.04.2023 14:34

У Тростянецькому СБК пройшов день пропаганди здорового способу життя. На виховній годині з учнями 5 класу була проведена бесіда «Здорова дитина –здорова нація» На виховному заході учні обговорили що таке здоровий спосіб життя, повторили основи раціонального харчування, активного відпочинку, визначили корисні звички під час режиму дня.  Також обговорили про шкідливі звички: куріння, вживання алкоголю!  Продивилися відеоролік  о корисних та шкідливих звичках.

Адже здоров'я-це найцінніше, що має людина. Бути здоровим-це круто!Фото без опису