Благоустрій в самому розпалі!

Дата: 14.04.2023 15:00

Фото без описуВже традиційно котрий рік, напередодні поминальних днів ми намагаємось приділити час для побілу та прибирання території кладовища. Це важливий крок для збереження спадщини та пам'яті про померлих, а також для того, щоб місця поховання залишалися чистими та доглянутими.

Сьогоднішній день порадував нас гарною сонячною погодою і це дало нам можливість зайнятися благоустрієм території нашої громади. Участь взяли працівники сільської ради, будинку культури та бібліотеки, працівники підприємств та організацій, власники об'єктів торгівлі, а також вчителі та учні Великоплосківського ліцею.

Завдяки великому дружному колективу та плідній праці ми змогли зробити багато корисної роботи. На території кладовища та церкви були спиляні сухі гілки дерев, побілені огорожі та дерева прилеглих территорій.

Збереження кладовища в чистоті та порядку є не лише проявом поваги до покійних та близьких, а й є частиною догляду за природою та довкіллям.
Дякуємо кожному за активну участь у благоустрої території нашої громади !