Милує писанка красою.

Дата: 13.04.2023 14:42

Писанка – символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, символ сонця, тепла і вічності, а також незамінний атрибут Великодня.

Старі люди кажуть: доки люди писатимуть писанки, доти у світі існуватиме любов. Хто б міг подумати, але цій традиції тисячі років! Дотепер вважають, що писанка приносить щастя. Саме тому ними обмінюються та дарують їх рідним та друзям.

Слов'яносербський будинок культури та бібліотека оформили виставку малюнків " Милує писанка красою " та підготували майстер - клас. " Писанковий калейдоскоп " , дітям були підготовлені великодні яєчка, а діти з декоративних серветок вирізали фігурки. Виявляється , щоб створити оригінальні святкові прикраси потрібно зовсім небагато часу, серветки, ножиці і найголовніше - бажання та фантазію.