«ВЕЛИКОДНІЙ ЗАЄЦЬ»

Дата: 13.04.2023 14:16

Дивовижно швидко до привабливих крашанок та писанок приєднався великодній фігурний заєць, який так до вподоби дітям! Звідки і чому у нас все частіше на Великдень дарують ось цих милих зайців?

За легендою, бідна німецька жінка, у якої не було грошей, сховала розфарбовані та прикрашені яйця в своєму саду, а, коли її діти знайшли подарунок, поруч пробігав кролик, і вони вирішили, що це саме він приніс їм такий гарний подарунок.

У православних країнах традиції пасхального зайця немає, проте є традиція розфарбовувати яйця - символ життя. Саме ця традиція нині залишається універсальною в християнському світі.

Ось і сьогодні 13 квітня, напередодні свята Великодня, бібліотекарі  КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» вирішили зробити з учнями 4-а класу великоднього зайця. Всередині тваринки діти знайшли приємний подарунок!