12 квітня на базі Слов’яносербської гімназії відбувся «І етап Спартакіади Одеської області з футзалу»

Дата: 13.04.2023 09:35

Фото без опису12 квітня на базі Слов’яносербської гімназії відбувся «І етап Спартакіади Одеської області учнів загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році» з футзалу серед збірних команд дівчат та юнаків 5-9 класів.

Команди показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. А кожен поєдинок   запам’ятався несподіваними голами, захоплюючою, азартною та дружньою боротьбою.За підсумками змагань IV місце посіла команда Новосавицької гімназії (ю., д.), III місце команда Слов'яносербської гімназії (ю., д.), II місце команда юнаків Тростянецької гімназії та команда дівчат Великоплосківського ОЗО-ліцеїю.

Серед юнаків найсильнішою стала команда Тростянецької гімназії, а серед дівчат І місце зайняла команда Великоплосківського ОЗО-ліцею.
Вітаємо переможців! Бажаємо всім спортсменам та спортсменкам здоров’я та спортивних звершень.