Всесвітній день авіації та космонавтики

Дата: 12.04.2023 14:55

Сьогодні у 3 класі Кожанова Ольга Василівна провела класну годину до Всесвітнього дня авіації та  космонавтики. Діти  дізналися багато цікавих фактів про космос, передивлялися відео, виконували цікаві завдання та відповідали на питання вікторини. На уроці технології з Людмилою Василівною вони робили поробку.

Першокласники з Соколовою Наталією Павлівною на класній годині розібрали чому Всесвітній день авіації та космонавтики відмічається 12 квітня. Відповіли на запитання вікторини та розмалювали розмальовки.

Класний керівник 4-Б класу на класній годині провела "Космічну вікторину" під час  якої діти  дізнались багато цікавого