Знай, люби свій край!

Дата: 12.04.2023 14:33

Як висловити свою любов до рідного краю? Звичайно, відношенням та вчинками. А ще можна насолоджуватись його красою та передавати своє натхнення оточуючим через фото або, присвяченій рідній землі, власний витвір. Наші  активні фотографи  - Карпова Ангеліна, Крецу Дар'я, Агнокова Юлія, Семидєтнова Дар'я - протягом року діляться своїми фотографіями, зробленими на території села. А ми їх використовуємо для поповнення та оновлення виставки " Наше село очима дітей". Храмова Віра, Сливка Олеся, Карпова Ангеліна протягом року нас дивують своїми витворами, які ми показуємо на різноманітних виставках. А Кожанова Христина вражає своїми неперевершеними витинанками. Підсумовуючи  цю роботу ми  провели шкільний етап конкурсу " Знай, люби свій край" та виявили переможців, роботи яких надійслали до громадського етапу конкурсу. Щиро дякуємо нашим учасникам за їх  творчість та активність!