Про підсумки дистанційного фестивалю літературно-музичних композицій "Співець українського слова"

Дата: 12.04.2023 09:56

З метою популяризації творчої спадщини видатного українського поета Т.Г.Шевченка, березня 2023 року Одеським обласним центром української культури проведено (дистанційний) фестиваль літературно-музичних композицій «Співець українського слова»! Цьогорічний фестиваль присвячений 209-й річниці від дня народження генія українського народу – Тараса Шевченка. У виступах учасників сьогоднішньої України, без перебільшення, відчувався шевченківський незламний дух та слово. Понад 200 заявок з різних куточків України надійшло на адресу фестивалю, різновікові категорії, різний рівень виконавської майстерності та відчуття глибинної поезії Кобзаря поєдналися в єдине українське слово – нащадків пророка.

В обласному заході прийняли участь вихованці закладів культури громади:

• Тіханський Станіслав  - вихованець Тростянецького сільського будинку культури (керівник Тіханська Ірина Станіславівна);
  • Шостак Дарія  - вихованка Новосавицького сільського будинку культури (керівник Євсєєва Наталія Миколаївна);
  • Загороднюк Нікіта  - вихованець Новосавицького сільського будинку культури (керівник Євсєєва Наталія Миколаївна)
  • Євсєєва Злата - вихованка Новосавицького сільського будинку культури (керівник Євсєєва Наталія Миколаївна).

Учасників нагороджено Подяками Одеського обласного центру української культури та Відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради.

Творчість великого Кобзаря надихає і є прикладом для нашого молодого покоління.  Слово його є ознакою національного відродження, утвердження української нації, її надією на кращі часи. Служінню рідній Україні Шевченко присвятив своє палке слово, щире серце, навіть своє життя. Вся його творчість пройнята палкою любов'ю до Батьківщини, до рідного народу. Хай молоде покоління вчиться у Тараса любити рідний край, служити йому, боротися за свою свободу.

Вітаємо наших талановитих учасників з творчими успіхами та бажаємо натхнення , нових творчих задумів, мирного неба.