7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році.

Дата: 07.04.2023 13:51

Традиційно у цей день обговорюються найбільш важливі проблеми здоров’я! Тому Тростянецький СБК спільно с бібліотекою провели  захід на тему « Основні складові  здоров’я: фізична, соціальна, психічна, духовна», яка  мотивує  вести здоровий спосіб життя та приділяти більше уваги профілактиці захворювань. А також провели зарядку для покращення стану організму!

Переходьте за посиланням https://youtube.com/shorts/QHwJ0GMhh1Y?feature=share

Бережіть здоров’я , зміцнюйте і примно­жуйте його! Не розтринькуйте даремно цей безцінний скарб, дарований вам, Природою і вашими предками. Ваше здоров'я значною мірою залежить від кожного з вас.