МІСТА ГЕРОЇВ - ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ СМІЛИВІСТЬ!!!

Дата: 06.04.2023 13:36

У рамках медійної кампанії #МістаГероїв у зв'язку з першою річницею початку визволення українських земель від рашистських загарбників у  Тростянецькому СБК спільно з бібліотекою було проведено виховну годину «Міста Героїв України». Діти переглянули відео, дізналися про історію визволення українських міст і сіл від загарбників, оглянули виставку "Міста Героїв" і  хвилиною мовчання вшанували загиблих!

#МістаГероїв — це українські міста та села сміливих людей, які героїчно борються з ворогом та чинять спротив.

Рік, що минув довів нам і ми довели всьому світу, що Україна є дійсно нація героїв. І ми довели навіть більше, що героїзм це не лише про військових і не лише про поле бою. Це прості буденні справи простих людей. І вся Україна, і весь світ говорить про міста-герої та міста героїв. Тобто про всі міста і села України