Міста - Герої України.

Дата: 04.04.2023 15:23

#МістаГерої

Минає рік, як українці показали самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Саме навесні 2022 року з перших годин повномасштабного ворожого вторгнення війна для українців стала справді народною. Наші міста стали містами Героїв — містами конкретних людей, які проявили сміливість, допомагали вистояти одне одному і державі.Указом Президента нагороджено відзнакою “Місто-Герой України”Харків, Херсон, Чернігів, міста Донеччини - Волноваха та Маріуполь, Охтирка на Сумщині та передмістя Києва — Гостомель, Буча та Ірпінь, що взяли на себе головний удар атаки ворога на столицю.

До першої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників колектив Слов'яносербського будинок культури та бібліотеки провели низку заходів: 1.Тематична виставка ''Міста Герої України ''; 2.Історична година ''Єдність українців ''; 3. Перегляд документального фільму ''Місто-Герой Охтирка''.