Птахи — невід’ємна частина живої природи, їх потрібно любити і берегти не лише тому, що вони корисні, а й тому, що вони переповнюють наше буденне життя масою позитивних емоцій.

Дата: 03.04.2023 12:55

Вихованці  Тростянецького СБК підготували чудову виставку художніх робіт. Нажаль фото не передає всієї краси та тонкощів роботи . Роботи надихають, вражають і захоплюють . Також прослухали природознавчу годину «Пташиний дивосвіт»  Діти прийняли активну участь у вікторині «Цікавинки про птахів», ознайомилися з цікавими енциклопедіями, відгадували загадки і  з задоволенням відповідали на питання.

Птахи приваблюють нашу увагу своїм мелодійним співом, красивим забарвленням, граційним польотом, цікавою поведінкою.

Птахи не тільки прикрашають ліси, поля, луки, парки, сквери. Вони являються справжніми помічниками і друзями людини. Знищуючи велику кількість шкідників сільського і лісового господарства, вони зберігають для людей врожаї садів, полів, городів.

Птахи мають велике значення в природі і житті людини. Вони є нашими найкращими друзями, з ними людина стає кращою, благороднішою, добрішою.