Positive Day 2023

Дата: 24.03.2023 17:43

Ми долучилися до Міжнародного проєкту #PositiveDay2023 від ED LAB: Платформа Інноваційної Освіти. Тепле весняне сонечко сьогодні зігріло нашу гімназію промінчиками позитиву. Усмішки дітей та працівників, одяг жовтого кольору, останній навчальний день перед весняними канікулами - зробили цей день неповторним та веселим. Розпочався цей день в обіймах веселого тигренятка, який зарядив усіх позитивом та гарним настроєм на весь день. Креативні ранкові зустрічі у кожному класі, зарядка долоней позитивом, вправи «Пончик вдячності» та «Впізнай посмішку», незвичайні уроки з сюрпризами, майстерня аквагриму, бульбашковий флешмоб, малювання дерева позитиву, веселі музичні руханки, казкова фотозона, політ побажань на крилах паперових літачків - і це ще не повний перелік активностей Positive Day у нашій гімназії. Вдячні організаторам проєкту #PositiveDay2023 за чудову ідею та креативні фішки. Будемо і далі ділитися своїм позитивом. Дякуємо ЗСУ за цей позитивний день!