Тиждень дитячого читання

Дата: 02.04.2023 20:23

З метою заохочення дітей до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги та культури читання  в нашій гімназії   проходив  Тиждень дитячої книги.

Для учнів 1 та 2 класів була проведена вікторина «У казковій країні», де  маленькі читачі відповідали на запитання, з букв складали слова, відшукували пару казковому герою,  відгадували, з якої казки був даний предмет.

Учнів 5 класу чекав літературний турнір «Дивовижі книжкового світу». Учні проявили себе в наступних завданнях: «Пантоміма», «Вгадай мелодію мультсеріалу», «Впізнай героя».

З учнями 6 класу відбулася розмова у дружньому колі «Твій вільний час і книга».

Шкільний бібліотекар щиро вдячний дітям за любов до читання, за активну участь у заходах, бажає їм нових відкриттів, теплих весняних посмішок та гарного настрою!