Благоустрій триває!

Дата: 31.03.2023 16:56

Фото без описуУже традиційно щороку навесні в Слов’яносербському старостинському окрузі велика увага приділяється прибиранню кладовищ.

Сьогодні працівники старостату, сільського будинку культури та бібліотеки розпочали впорядкування кладовища в селі Слов’яносербка.

Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Нині ми маємо дбати про місце їх спочинку.

Особисто ми переконалися, що навіть невеликими силами можна досягти значних результатів, головне, щоб було бажання і розуміння змінювати своє село на краще… Підтвердження цьому висадженні сьогодні квіти, які будуть милувати очі односельцям ще не один рік!