Місячник з благоустрою триває!

Дата: 28.03.2023 10:46

На виконання розпорядження Великоплосківського сільського голови від 03.03.2023 43/02-04  продовжуються роботи з благоустрою. Для більш ефективного виконання, депутатами Великоплосківської сільскої ради прийнято рішення про виділення коштів для придбання інвентарю.

Відділом комунального господарства та благоустрою було закуплено: господарські тачки, сокири, віники, щіточки, секатори та інші інструменти, розподілено та передано згідно потреб до старостинських округів.

Це дозволить покращити довкілля населенних пунктiв нашої громади, зробити їх чистішими і красивішими (очистити території від сміття, сухої трави, обрізати дерева тощо).

Ми дбаємо про те, щоб всі территорії наших округів було прибрано, так само радимо всім мешканцям не бути байдужими до навколишнього середовища нашої Батьківщини. Кожен з нас повинен розуміти, що це покращує не лише екологію, а й здоров'я усіх мешканців!