Чисте довкілля - чисте сумління!

Дата: 27.03.2023 15:10

На виконання розпорядження Великоплосківського сільського голови, Слов’яносербський старостинський округ долучився до місячника з благоустрою території, який триває з 6 березня по 14 квітня 2023 року. Всі роботи, які мають вплив на чистоту та красу наших сіл є надзвичайно важливими.

Активну участь у весняній очистці території старостинського округу приймали працівники старостату, працівники сільського будинку культури та бібліотеки. Загальними зусиллями було впорядковано в’їзд в село Слов’яносербка, молодий парк біля дитячого майданчика, територію сільського будинку культури та висаджено майже 70 саджанців дерев (сосна, гібіскус, горіх). Сподіваємося, що молоді дерева приймуться та у майбутньому стануть окрасою села Слов’яносербка на багато десятиліть.

Місячник з благоустрою триває! Наразі прибиратимемо кладовища та парк біля пам’ятника. Разом все подолаємо, адже разом ми сила!