Чисте довкілля – запорука нашого здоров’я! - в нашому Тростянецькому Старостинському округу 23 березня розпочався двомісячник озеленення, чистоти та благоустрою!

Дата: 27.03.2023 10:16

Вже стало доброю традицією щовесни проводити двомісячник озеленення, чистоти та благоустрою. Двомісячник благоустрою – це толоки, коли усі разом прибирають і роблять територію села чистою. Земля — це неоціненний дар, подарований нам природою, це — наш спільний дім, тож берегти її — наш священний обов’язок.

«Надзвичайно приємно було в такий чудовий весняний день, разом молоддю та колективом Тростянецької гімназії, працівниками установ та місцевими жителями взяти участь у прибиранні нашого парку" Дякуємо всім, хто долучився! Разом ми непереможні!