Програма «Молодіжний працівник в умовах воєнного стану: результати та плани».

Дата: 24.03.2023 15:04

Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерами продовжує працювати над розробленням проєкту професійного стандарту за професією «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)». Також ведеться робота щодо напрацювання нового механізму реалізації програми «Молодіжний працівник» в умовах воєнного стану. Активісти-студенти, які впродовж навчання, зуміли себе віднайти та реалізувати в молодіжному середовищі та мають бажання продовжувати займатися роботою із молоддю, зможуть на законних підставах працювати у молодіжних (дитячих) громадських об’єднаннях, громадських та благодійних організаціях, на підприємствах, в установах, які здійснюють молодіжну роботу, в органах місцевого самоврядування, органах виконавчої влади і отримувати кошти за свою працю, отримавши професійну кваліфікацію «Фахівець з питань молоді».

22 березня на Першому молодіжному каналі відбувся прямий етер у рамках Програми «Молодіжний працівник в умовах воєнного стану: результати та плани».

Під час етеру було презентовано такі складові Програми:

• професійний стандарт «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)»;
  • звіт про результати підтримки розвитку молодіжної роботи в територіальних громадах (проєкт DOBRE);
  • дослідження «Стан та перспективи розвитку Програми «Молодіжний працівник»;
  • нова архітектура програми «Молодіжний працівник»;
  • сесія «питання-відповіді».

Також учасники зустрічі обговорили виклики воєнного стану, пов’язані з ними нові практики роботи та можливі процеси відновлення, а також наголосили на необхідності спільних зусиль та єднання для того, щоб подолати всі складнощі сьогодення.

У чому полягає робота Програми «Молодіжний працівник» в умовах війни?

Як змінилась робота молодіжних працівників та працівниць?

Які результати роботи та плани Програми?

Відповіді на ці питання ви зможете отримати, переглянувши запис телепрограми.

Цей випуск буде цікавий кожному і кожній, хто працює з молоддю в Україні, особливо для тих, хто навчався за програмою «Молодіжний працівник».

Етер організовано Міністерством молоді та спорту України у партнерстві з Програмою розвитку ООН в Україні, Програмою USAID DOBRE, Всеукраїнським молодіжним центром.