Увага! Електронні земельні торги

Дата: 24.03.2023 12:29

Великоплосківська сільська рада запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі електронного аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Роздільнянського району Одеської області.

Торги відбудуться з 17 квітня 2023 року по 19 квітня 2023 року

Для участі у земельних торгах необхідно зареєструватися на сайті, через який можна подати заявку на участь у торгах та сплатити гарантійний та реєстраційний внески на рахунки електронного майданчика. Також на сторінці лоту можна ознайомитись з текстом договору оренди,  який укладатиметься за результатами земельних торгів за кожним лотом.

Більш детальну інформацію про торги можна отримати у організатора.

Аукціон створено за допомогою електронного майданчика zas.