"Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято" - під таким гаслом пройшов третій день Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання в Тростянецькій бібліотеці.

Дата: 23.03.2023 14:55

Тиждень дитячого та юнацького читання триває, і сьогодні до нього долучились вихованці Тростянецького СБК, які активно прийняли участь у літературній вікторині «Вгадай письменника» та з задоволенням зачитали уривки з їх творів.

Наразі свято – це нагадування про важливість читання у нашому житті. Саме воно відіграє ключову роль у становленні дитини як особистості, розвиваючи її кругозір і даючи йому уявлення про свою і чужу культурну спадщину. Художня література показує, наскільки різноманітний цей світ і вчить головним моральним цінностям, таким як доброта, любов, чесність, справедливість та відвага.