Практичний психолог в дії

Дата: 23.03.2023 12:44

Війна викликає відчуття безпорадності й незахищеності – як у дітей, так і в дорослих. Тому одним із головних завдань закладу освіти є повсякденна психологічна допомога та емоційна підтримка учасників освітнього процесу.
   Підтримати учнів учителі можуть власною стійкістю та спокоєм. Саме тому під час канікул доцільно оцінити психоемоційний стан педагогів та надати їм рекомендації спрямовані на збереження і зміцнення психічного здоров’я, навчити технікам  стабілізації емоційного стану (техніка заземлення, дихання, самомотивації тощо).
     Аби підтримати педагогів, які працюють в умовах сьогодення, практичний психолог щодня проводить індивідуальні бесіди і консультації . Вони охоплюють чимало актуальних питань: проведення уроків під час війни, створення безпечного простору та уникнення конфліктів під час навчання, як говорити з дітьми про війну та допомогти їм пережити втрату, як допомогти учням розуміти та висловлювати свої емоції.