Всесвітній день Води

Дата: 22.03.2023 18:41

В Слов'яносербському будинку культури було проведено виховний захід до Всесвітнього дня Води "Вода для життя". Під час проведення заходу ми познайомили дітей з значенням води у природі, станами води, викоростанням води внародному господарстві, охороною водних ресурсів. Діти жваво відповідали на всі запитання,та відгадували загадки про воду. Важливий висновок, який можна зробити за результатами  проведенного заходу те, що вода дійсно відіграє у нашому житті вкрай важливу роль. Піклуючись про воду, проії стан та якість, ми в першу чергу піклуємось про себе та про своїх близьких. І вкотре хочеться закликати "Бережіть воду!", адже вода- одне з найбільших багатств на Землі, це носій нашої історії, нашого буття.