22 березня Всесвітній день води святкує вся планета.

Дата: 22.03.2023 09:42

Головне завдання цього дня - нагадати кожному жителю про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.  Працівники Тростянецького СБК під час виховної години «Вода – це життя»  розповіли дітям про мету відзначення Всесвітнього дня води, зокрема, що основне завдання цього дня – привернення уваги суспільства та громадськості до екологічних проблем, що пов’язані з водою на планеті та визначення основних дій щодо їх вирішення.  Саме тому сьогодні в нашому закладі наші вихованці підготували екологічний плакат про воду.

Кожен з нас повинен зробити добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів: закрити кран на кухні чи у ванній кімнаті для  збереження десятка літрів чистої води; викинути випиту пляшку води не в річку, а в спеціальний сміттєвий контейнер; очистити джерело, яке повністю замулене і може просто пересохнути

Не відмовляйтесь від добрих справ, адже спільними зусиллями ми збережемо природу!