Четвертий день всеукраїнського дитячого та юнацького читання.

Дата: 21.03.2023 12:30

Книги, як і люди, мають свою долю, свою історію, вони народжуються, але не вмирають.Рік 2023 багатий на ювілейні книжкові дати.

Швидкоплинний час залишив нам чимало книжкових цінностей. Довголіття книги залежить від її читачів. У кожної книги свій характер, своя доля, свій шлях до читача. Це книги, які читають і перечитують. Ними захоплюються, над ними розмірковують, у них вчаться життєвій мудрості. Хороші книги ніколи не старіють, їм дана вічна молодість та оновлення у часі. В рамках тижня дитячого та юнацького читання в Слов'яносербській бібліотеці - філії діє книжкова виставка '' Іменини в книжковій родині''. Сьогодні до бібліотеки завітали учні 9 класу. Бібліотекар ознайомила дітей з книгами- ювілярами цього року.

Тож запрошуємо до зустрічі з книгами.