Щастя багато не буває!

Дата: 20.03.2023 19:45

Фото без описуЯке велике щастя — просто жити,

Стрічати радо кожен день новий.

Любити світ і всіх людей любити

Та відчувати вітерець легкий

І чарівну красу навколо себе,

І чути сум і радість у піснях.

Летіти в мріях у високе небо,

Немов казковий легкокрилий птах.

Яке це щастя — сонце зустрічати!

Любити й дивуватись кожну мить.

Красу землі всім серцем відчувати,

Яка навколо радісно бринить.

Яке велике щастя — просто жити…

Сьогодні учні  нашої гімназії визначили, що таке щастя та вчилися бачити його у простих речах. Розгадували філворди, складали асоціативні кущі, провели квест "У пошуках щастя", гру "Що робить людиною щасливою?" та виконали багато цікавих вправ, присвячених Дню щастя.

Вітаємо з Міжнародним Днем щастя! Бажаємо бути щасливими, не дивлячись ні на що. Бережіть, цінуйте і радійте кожній миті життя! Дякуємо Збройним Силам України за щоденну боротьбу, щоб ми були щасливими, за кожний новий ранок!  Переможемо!!!