«Хай в кожний дім приходить казка»

Дата: 20.03.2023 14:18

«Казку люди можуть зробити

у своєму житті самі,просто інколи

їм треба у цьому допомогти»

Брати Грімм

20 березня проводиться Всесвітній день казки. До цього дня у нашій бібліотеці підготовлено книжкову виставку  "Скринька казок".

Чи потрібно читати дітям казки? Звісно ж, так! Значення казок у вихованні дітей важко переоцінити. Накопичуючи у собі мудрість колишніх поколінь, вони мають справді чарівну силу: навчальну, розвивальну, творчу.

Казка - це інструмент ненав'язливого навчання. Казки загартовують характер. У казках дуже яскраво прослідковуються різні протиставлення: хоробрість і боягузтво, багатство і бідність, працьовитість і лінь, кмітливість і дурість ... Поступово, без тиску з боку дорослих, діти вчаться відрізняти добро і зло, співпереживати позитивним героям, подумки проходити разом з ними через різні труднощі і випробування.

Читайте казки!

Казки дарують нам відчуття дива і спокою. Тому добре б, щонайменше, раз у день, відволіктися від метушливої реальності й зануритися в чарівний світ казки.