Тиждень математики

Дата: 19.03.2023 20:15

З 13  по 17 березня в Слов'яносербській гімназії проходив тиждень математики. Протягом тижня учні приймали участь в конкурсі на кращу математичну газету. 14 березня відзначали день народження числа "Пі". В цей день учні ознайомились з історією відкриття числа "Пі"  та  застосування його в математиці. Учні з'ясували, чому це свято святкують 14 березня, а також відвідали пам'ятники числу "Пі" в різних державах світу. Серед учнів 6,7 та 9 -х класів відбувся "Сірниковий турнір".  Учні 8-го класу взяли участь у вікторині "Змагання розумів", а учні 5 класу із задоволенням виконували математичні розмальовки. І на завершення математичного тижня учні 2 -  9 класів приймають участь в міжнародному математичному конкурсі " Кенгуру ".