Ліна Костенко- геній слова, залізна жінка та жива легенда

Дата: 18.03.2023 11:27

19 березня, свій день народження святкує геніальна українська письменниця і поетеса Ліна Костенко.

Вона - втілення української душі : талановита, нескорена, чиста, горда, непідкупна. Її вислови та рядки завжди влучні, вони проймають до мурашок, змушують думати, відчувати, розуміти. Завжди заряджають енергією, надихають змінюватися та змінювати світ навколо себе.

Щиро зичимо поетесі довголіття, здоров'я, родинного затишку, терпіння, надії і віри в Господа! Найкращим подарунком для Ліни Василівни буде перемога України!

Учні нашої гімназії взяли участь у конкурсі на кращого читця поезії Ліни Костенко, який проводе кафедра української філології та журналістики. У прозі війни ми всі скучили за поезією. Нас об'єднала Ліна Костенко як символ свободи - найвищої цінності для українців.