Тиждень дитячого та юнацького читання.

Дата: 16.03.2023 19:41

Щороку в бібліотеках України проходить тиждень дитячого та юнацького читання - час сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу, і тих, хто любить читати. Яскраво і цікаво під гаслом '' Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає'' пройшло відкриття Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання в Слов'яносербській бібліотеці - філії. Працівники бібліотеки та будинку культури провели для учнів 4 класу низку заходів. Діти дізнались історію виникнення книг, брали участь у конкурсах, розгадували ребуси та загадки присвячені її Величності Книзі. Маленькі читайлики мали можливість перевірити свої знання, проявити ерудицію, кмітливість. Для них була організована екскурсія в чарівний світ казки. Під час літературної вікторини ''Казки читай, героїв впізнавай'' - діти повертали загублені речі у казки, відгадували казкових героїв. А також побували у самій казці.Щороку в бібліотеках України проходить тиждень дитячого та юнацького читання - час сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу, і тих, хто любить читати. Яскраво і цікаво під гаслом '' Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає'' пройшло відкриття Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання в Слов'яносербській бібліотеці - філії. Працівники бібліотеки та будинку культури провели для учнів 4 класу низку заходів. Діти дізнались історію виникнення книг, брали участь у конкурсах, розгадували ребуси та загадки присвячені її Величності Книзі. Маленькі читайлики мали можливість перевірити свої знання, проявити ерудицію, кмітливість. Для них була організована екскурсія в чарівний світ казки. Під час літературної вікторини ''Казки читай, героїв впізнавай'' - діти повертали загублені речі у казки, відгадували казкових героїв. А також побували у самій казці.