День Українського Добровольця

Дата: 14.03.2023 12:42

14 березня в Україні відзначатимуть День українського добровольця - свято людей, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини та боронять її від загарбників. Цьогоріч цей день особливий, надзвичайно актуальний і важливий. Ми не могли навіть уявити, що через війну з боку росії добровольцями стане така велика кількість українців! Це люди доброї волі, які творять найблагороднішу справу – захист Батьківщини та народу. Здатність добровольців до самопожертви вражає! Це сучасний приклад для усього світу істинної боротьби за свободу, правду, співгромадян. Колективом будинку культури було проведено виховна година " Доброволець- герой сьогодення" метою якої є познайомити дітей із поняттям "доброволець", дізнатись про добровольців нашого села та познайомитись із основними добровольчими батальйонами України. Дорогі добровольці та усі наші захисники! Посилено молимося, щоб Господь охороняв кожного із вас та усіх нас! Нехай дарує міцне здоров’я, багато духовних і тілесних сил, терпіння і мужність у наближенні нашої Перемоги! Ми підтримуємо інформаційну кампанію "Гвардія наступу"  у створенні добровольчих загонів.