День Українського добровольця.

Дата: 14.03.2023 08:56

Українські добровольціце символ героїзму, патріотизму  та відваги. Вони завжди перші, хто стає на захист держави, коли ворог приходить на нашу  землю. Памятаємо  про тих добровольців , які полягли на полі бою й не повернулись додому, до рідних домівок, до своїх батьків, матерів, коханих та дітей. Вічна слава героям, які полягли за УкраїнуГерої не вмирають!

На сьогодні  під час повномасштабного вторгнення військ Російської Федерації  на територію України особливо  дякуємо Вам  та цінуємо  Ваш неоціненний внесок у Перемогувисоке почуття  обовязку задля захисту своєї Вітчизни від ворога, готовність віддати своє життя заради незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Бажаємо Вам  міцного здоровя, витримки, мужності та віри у ПЕРЕМОГУ!