Екскурсія "Подорож у королівство Книг"

Дата: 13.03.2023 14:43

Бібліотека… Давня і вічно юна оселя людського розуму. Неможна уявити сучасне життя без бібліотек. Бібліотека - це незвичайний світ, звідки можна потрапити до будь-якої казкової країни, зробити безліч кроків до пізнання світу, знайти відповіді на багато запитань і просто розважитись.

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання в березні місяці в КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» проходить традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги. І розпочався він саме з екскурсії до бібліотеки "Подорож у королівство Книг" для учнів 1 класу Великоплосківського ОЗО - ліцею. Діти дізналися що таке бібліотека, які книжки живуть у Книжковому королівстві, де їх можна знайти на полицях, ознайомилися з правилами користування бібліотекою .

Краще запам'ятати правила бібліотеки та як треба поводитися з книгою маленьким читачам допоміг мультфільм "Грицькові Книжки".