Як подати повідомлення про прийняття працівника на роботу через Е-кабінет?

Дата: 23.03.2023 08:30

Як надіслати повідомлення про прийняття працівника на роботу, через Е-кабінет ДПС підготувало докладну інструкцію

• Авторизуйтеся в приватній частині кабінету платника cabinet.tax.gov.ua.
  • У режимі «Введення звітності» встановіть фільтр за параметрами: рік, період, щодо якого здійснюється звітування. За допомоги кнопки Створити оберіть тип форми «J (F)30 Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
  • Із запропонованого переліку оберіть форму «(F)3001001 Повідомлення про прийняття працівника на роботу», зазначте відповідний територіальний орган ДПС (регіон, район) в полі «Код ДПІ» (за замовчуванням встановлено орган ДПС за місцем основної реєстрації) та натисніть кнопку Створити».
  • У вкладці «Вхідні документи» режиму «Вхідні/Вихідні документи» ви знайдете квитанції щодо приймання обробки податкової звітності, інформаційних повідомлень.