Обласні змагання з волейболу тривають!

Дата: 10.03.2023 08:04
Кількість переглядів: 112

Фото без опису

09.03.23 року, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 01.02.2023 року N08/ОД "Про проведення обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році", на базі Слов'яносербської гімназії наша громада знов приймала у себе учасників зональних змагань.  Цього разу змагались команди юнаків!

В змаганнях взяли участь 6 команд.

Перед початком турніру шляхом жеребкування команди були поділені на дві групи (по три в кожній). За регламентом змагання команди, які займали перше та друге місця в своїй групі виходили в наступний етап - півфінали.

До першої групи (група А) увійшли команди Великоплосківської, Знам'янської та Роздільнянської територіальних громад.

До другої групи (група Б) - Великомихайлівська, Новоборисівська та Коноплянська територіальні громади.

Якщо брати за рівнем підготовки, комплектування складу команд, то перша група вважалася більш сильнішою, а тому перед нашою командою стояло складне завдання: перемагати суперників та виходити з групи.

Перша гра для нашої команди з командою Знам'янка, не дивлячись на безкомпромісну боротьбу, закінчилася поразкою.

Вже наступну гру з командою Роздільної потрібно було вигравати, адже вирішувалося питання виходу в наступний етап змагання.

Наша команда впоралася з цим завданням: мобілізувалася, доклала зусиль та виграла цей матч!

За підсумками результатів ігор команд в першій групі місця розподілилися наступним чином:

3 місце - Новоборисівка.

Наступний етап - це півфінали. В першому півфіналі грали між собою Знам'янка та Конопляне.

Перевага в класі дала можливість команді Знам'янка переграти Конопляне та вийти у фінал. В другому півфіналі зустрічалися команди Великоплоске та Велика Михайлівка.

Наша команда в черговий раз продемонструвала наполегливість та здобула перемогу над суперником.

Ця перемога вивела команду Великоплоске до фіналу!

Далі команди за регламентом змагань стали розігрувати між собою 3-4 місця. Це була пара Велика Михайлівка - Конопляне.

В цій грі Велика Михайлівка, незважаючи на запеклу боротьбу, поступилася та зайняла 4-е місце, а Конопляне здобула призове 3-є місце.

Пара Знам'янка - Великоплоске вирішувала питання 1-2 місця. Ці команди були достойні фіналу. За своєю підготовкою вони були майже рівні.

Гра була напружена та запекла, адже після другої партії рахунок на табло був 1:1.
Все ж в третій партії супернику вдалося з мінімальною перевагою обіграти нашу команду.

Отже перше місце дісталося команді Знам'янка, за командою Великоплоске - друге місце.

Зайняті у фіналі зональних змагань 1 та 2 місця дають путівки для участі в фінальному турнірі обласної спартакіади.

Загалом змагання проходило в доброзичливій та товариській атмосфері. Більшість поєдинків проходило на належному рівні. Команди показували видовищні ігри. Гравці отримували від вболівальників гучні оплески.

Наша команда зіграла чудово! Молодці!!! Бажаємо усім успіхів, а нашим хлопцям Перемоги!