Народні колективи громади взяли участь у Всеукраїнському мистецькому конкурсі "ЖІНОК ОСПІВУЮ КРАСУ". Вітаємо з творчими досягненнями!

Дата: 10.03.2023 10:07

З 3 січня по 3 березня 2023 року тривав проєкт Всеукраїнського мистецького конкурса "ЖІНОК ОСПІВУЮ КРАСУ" (дистанційна участь). Засновник проєкту «International Art Center «All Stars».   Тема "Ода жінці!"

Народні колективи громади: Великоплосківський народний хор, народний вокальний ансамбль "Слов'янка" взяли участь у конкурсі в номінації "Вокальне мистецтво".

Згідно протоколу журі Всеукраїнського мистецького конкурса "ЖІНОК ОСПІВУЮ КРАСУ" від 03.03.2023 року м.Херсон колективи посіли призові місяця:

"Лауреат I премії" присуджено Великоплосківському народному хору;

"Лауреат II премії" присуджено народному вокальному ансамблю "Слов'янка".

Вітаємо наші колективи з творчими успіхами. Чекаємо нових талановитих здобутків  на творчому фронті.