Шевченківські дні

Дата: 09.03.2023 14:49

До Дня народження Великого Кобзаря педагогічний колектив підготовив ряд заходів. Тимощук Анастасія Вікторівна для учнів 9-Б та 11 класів провела літературний квест "Шлях до Шевченка" . Ємельянова Людмила Василівна разом з учнями 7-А класу показала відкриту класну годину " Тарас Шевченко - вірний син України". Соколова Наталія Павлівна, Чернігівська Юлія Миколаївна, Кожанова Ольга Василівна відзначили з учнями свої класів  цю знаменну подію. Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала бібліотечну виставку" Тарас Шевченко - славетний син України". Протягом дня звучали декламування віршів, сучасні пісні, покладені на вірші Шевченка. Навіть пролунало декламування " Сон" голосом Шевченка, який отримали за допомогою сучасного обладнання. Віримо  в мир та  Перемогу!