Дата: 04.03.2023 08:31

03 березня 2023 року з метою проведення інформаційної компанії стосовно штурмових бригад "Гвардія наступу" та стрілецького батальйону "Чорноморська січ" Великоплосківську сільську раду відвідав начальник Роздільнянської районної державної/військової адміністрації Сергій Приходько. Під час проведення засідання також був присутній Великоплосківський сільський голова Іван Батурін та старости старостинських округів. На нараду було запрошено керівників підприємств та установ, які здійснюють господарську діяльність на території Великоплосківської сільської ради, закладів охорони здоров'я, освіти та комунальних підприємств. Під час наради представники підприємств та установ мали змогу отримати актуальну інформацію щодо діяльності батальйонів та їх направленості від фахівців другого відділу Роздільнянського районного центру комплектування та соціальної підтримки, Національної поліції України та  Державної прикордонної служби України. Також під час наради обговорювались питання бронювання військовозобов'язаних та ведення військового обліку на підприємствах.