Hачальник Великомихайлівської державної податкової служби ГУ ДПС в Одеській області провів зустріч з фізичними особами-підприємцями Великоплосківської територіальної громади

Дата: 03.03.2023 08:26

03 березня 2023 року голова Великоплосківської сільської ради, за участі начальника  Великомихайлівської державної податкової служби ГУ ДПС в Одеській області Голіченка Д.І., провів зустріч з фізичними особами-підприємцями Великоплосківської територіальної громади.  В ході зустрічі представник податкової служби провів роз’яснення з питань змін в податковому законодавстві, порядку подання податкових декларацій, введення касових апаратів  та інше. А також відповів на питання, які хвилюють представників бізнесу на даний час.