«Вірші нашого дитинства»

Дата: 03.03.2023 15:43

5 березня  Наталії Львівні Забілі виповнилось б 120 років від дня народження. З цієї нагоди бібліотекарі КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» завітали до учнів 3 класу Великоплосківського ОЗО – ліцею.

Справжній подарунок до дня народження улюбленої письменниці багатьох поколінь також отримали діти. Переглянувши мультфільм «Сорока – білобока», вони із захопленням власноруч створювали казку за цім сюжетом. Надзвичайно повчальна  казка, з якої можна дізнатись багато цікавого, над чимось замислюватись та робити висновки.

Під час заходу, діти переглянули книжкову виставку «Вірші нашого дитинства» та ознайомились з творчістю письменниці, поринули в мудрий і водночас веселий світ Наталії Забіли, у якому головні герої так схожі на маленьких читачів.