Електронна демократія в Дії Як спрощується комунікація людини з державою?

Дата: 02.03.2023 16:31

Разом із вами провели вже 10 опитувань у застосунку Дія. А це 7,3+ млн голосів від українців, які висловили свою думку з різних питань і допомогли державі ухвалювати рішення.

🔎Як це працює?

Звернутися до Мінцифри з ініціативою провести опитування в Дії може будь-який держорган. Голосування дозволить охопити велику аудиторію, а його результати допоможуть держустанові зрозуміти думку громадян.

💪🏻Опитування в Дії вже стали ефективним інструментом комунікації між українцями і державою:

✅ 1,7+ млн людей висловили позицію щодо володіння зброєю

✅ 1,5+ млн українців вибрали дату святкування Різдва

✅ сотні тисяч голосів за воєнні марки Укрпошти

📲Дія дозволяє кожному українцю впливати на рішення влади за кілька кліків у смартфоні. Це унікальний досвід для всього світу.

Дякуємо, що довіряєте і голосуєте в Дії. Разом будуємо найзручнішу цифрову державу🇺🇦