Засідання комісії з питань захисту прав дітей Великоплосківської сільської ради

Дата: 28.02.2023 16:17

Фото без опису22 та 27 лютого 2023 року з метою забезпечення державної підтримки дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Службою у справах дітей сільської ради під головуванням Великоплосківського сільського голови Івана Батуріна, за участю представників органу місцевого самоврядування, директорів та педагогів Тростянецької та Новосавицької гімназії, старостів Тростянецького та Новосавицького старостинських округів та сімейного лікаря КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради» проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. Засідання проходило в адмінприміщеннях Тростянецького та Новосавицького старостинських округів з трьома сім’ями опікунів, в яких виховується 2 дітей - сиріт та 8 дітей, позбавлених батьківського піклування.

По кожному з питань інформувала начальник Служби у справах дітей Великоплосківської сільської ради Світлана Кравцова. З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування комісією розглянуто десять питань, в тому числі:

- три питання про стан утримання та виховання дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів та піклувальників, а також виконання покладених на них обов’язків по трьом сім’ям;

- сім питань про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

У ході засідання було заслухано опікунів та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку і вносили свої пропозиції щодо відповідних рішень.

В результаті проведеної роботи встановлено, що всі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та члени їх родин станом на 27.02.2023 року стан здоров’я дітей задовільний, опікуни виконують батьківські обов’язки, затверджені звіти опікунів та піклувальників дітей громади та членами комісії одноголосно прийняті рішення про продовження терміну перебування дітей під опікою у опікунів та піклувальників, яких було розглянуто та обговорено.

За результатами засідання були прийняті компетентні рішення комісії.